Kdo jsme / Altmann & Cole


Kdo jsme

Společnost Altmann  &  Cole poskytuje komplexní personálně - poradenské služby se zaměřením na vyhledávání a výběr zaměstnanců. Náš tým tvoří kvalifikovaní personální poradci a specialisté na trh práce, kteří prošli seniorními pozicemi a znají proto rovněž prostředí klientů, pro které zaměstnance hledáme. Spolupracujeme s vámi na výběru nejvhodnějších metod vyhledávání kandidátů s ohledem na vaši kulturu organizace. Naším úkolem je oslovit, vybrat a získat správný mix kandidátů. Vždy se snažíme doručit odborníky, kteří danému odvětví rozumí. Důraz klademe na individuální přístup a důvěru.

Jsme držitelem licence MPSV a Úřadu práce. Rovněž máme registraci u Úřadu na ochranu osobních údajů.

Altmann & Cole poskytuje svoje personální služby jak ryze českým firmám, tak mezinárodním společnostem na českém trhu.

Partner, na kterého se můžete spolehnout.

Ve všem, co děláme, dbáme na přátelský vztah a příjemnou pracovní atmosféru. Pravdivě a otevřeně poskytujeme nezávislá doporučení s jasným zřetelem na klientovy zájmy. To vše je podpořeno dodržováním přísných etických zásad. Snažíme se o zachování maximální diskrétnosti, ctíme soukromí jak klientů, tak uchazečů. Naším zájmem není vystavovat loga či zmiňovat jména našich klientů. Reference poskytujeme na vyžádání.

Naším cílem je nejen vyhledávat správné kandidáty, ale i rozvíjet u těchto jednotlivců jejich potenciál, a tím napomáhat konstruktivnímu dialogu během pracovního vztahu zaměstnavatel - zaměstnanec.

Personální služby poskytované našim klientům:

 • vyhledávání kandidátů
 • pohovory s kandidáty
 • testování, vypracování profilů, předvýběr
 • ověřování referencí na kandidáty
 • pro lepší porovnání kandidátů organizujeme jednotlivé schůzky tak, aby následovaly za sebou v jednom časovém bloku

Oblasti, na které se specializujeme:

 • marketing, obchod (retail, FMCG)
 • finance, právo
 • logistika, průmysl
 • zdravotnictví
 • různé specifické profese

Více informací o Petře Berger

   ▼   ▲

Ing. Petra Berger

Managing Partner Altmann & Cole pro Českou republiku
 • Managing Partner Altmann & Cole pro Českou republiku
 • Poradenství a přímému vyhledávání pracovních pozic se věnuje aktivně od roku 2006.

Svoji profesní kariéru zahájila u obchodního řetězce Ahold, který v ČR spravuje obchodní síť Albert na pozici Category managera/nákupčí. Po pěti letech přešla z vlastního rozhodnutí na druhou stranu – dodavatelskou – na obchodní pozici Key Account Managera společnosti Sara Lee. Svoje úspěchy v obchodní sféře završila u společnosti Kraft Foods jako Senior manažer pro Českou a Slovenskou republiku.

Kariérní změnu do oblasti personální začala v roli konzultanta pro segment rychloobrátkového/maloobchodního trhu, postupně se její působnost rozšířila i do jiných oblastí.

Společně se svým týmem se snaží o cílený proces vyhledávání, maximální diskrétnost, rychlost a dodržování etických standardů.

Je absolventkou Mendelovy univerzity v Brně (1997) a v roce 2013 ukončila vzdělání na Univerzitě Karlově - obor Andragogika a Personální řízení.

Hovoří česky, německy, anglicky, rusky.